Regulamin publikowania opinii

Zasady umieszczania opinii

 

Niniejszy regulamin odnosi się do opinii umieszczonych na stronie https://oszczednapolka.pl i dotyczy opinii na temat mojej działalności oraz moich produktów cyfrowych / usług. Pisząc o mnie, mam na myśli następujący podmiot: Milena Polak prowadząca działalność nierejestrowaną, pod adresem: os. Piastowskie 3/40; 61-146 Poznań.

 

Na mojej stronie www nie ma możliwości automatycznego publikowania opinii.

Swoją prośbę o przekazanie opinii kieruję personalnie do każdej osoby, która korzystała z moich produktów / usług, a jeśli takową otrzymam – samodzielnie umieszczam ją na stronie. Dzięki temu mam pewność, że zebrane w ten sposób opinie pochodzą tylko i wyłącznie od osób, które faktycznie korzystały z oferowanych przeze mnie produktów, tj. kupiły lub bezpłatnie zgodziły się przetestować dany produkt cyfrowy (opinie testerów).

Nie wszystkie otrzymane opinie podlegają publikacji. Samodzielnie decyduję, które z nich zamieszczę na stronie.

Nie płacę, nie daję rabatów ani nie stosuję żadnej innej formy gratyfikacji w zamian za wystawienie opinii.

Jeśli zdarzyłoby się, że pomimo zastosowanego przeze mnie systemu weryfikacji zamieszczanych na stronie opinii zauważysz, że ktoś postanowił się pod Ciebie podszyć i przesłał do mnie opinię w Twoim imieniu, a ja zamieściłam ją na swojej stronie internetowej, niezwłocznie daj mi o tym znać, zgłaszając ten fakt na adres: kontakt@oszczednapolka.pl. Rozpatrzę takie zgłoszenie nie później, niż w ciągu 14 dni i jeśli faktycznie doszło do opisanych wyżej nieprawidłowości – obiecuję usunąć taką opinię z mojej strony www.

Jeśli natomiast, w Twoim odczuciu, którakolwiek z zamieszczonych na stronie opinii jest niewiarygodna lub pozyskana w nieuczciwy sposób, prześlij swoją skargę na adres: kontakt@oszczednapolka.pl, a ja rozpatrzę ją w ciągu 14 dni.

Regulamin obowiązuje od 1.01.2023r.

 

Treść niniejszego regulaminu może ulec zmianie z ważnych powodów takich jak: zmiany w przepisach prawa, zmiany technologiczne lub biznesowe. 


Wszystkie archiwalne treści regulaminu, w postaci plików pdf. gotowych do ściągnięcia , znajdziesz tutaj:

  • Brak wersji archiwalnych.