Cześć!

 

Jestem Milena a to jest mój blog.

samodzielne ścinanie grzywkiMam na imię Milena, choć przyjaciele i znajomi zwracają się do mnie Lena. Nie chcę budować między nami niepotrzebnych barier, dlatego też bardzo Cię proszę nie zwracaj się do mnie używając oficjalnych zwrotów grzecznościowych typu: „Pani Mi(Leno)”.

 

Cieszę się bardzo, że trafiasz właśnie do mnie.
Rozsiądź się wygodnie i zostań ze mną na dłużej :))

 

Tworzę to miejsce z pasją. Wkładam w nie całe swoje serce, doświadczenie oraz wiedzę. Jestem przekonana, że jeśli tematyka jest Ci bliska to z pewnością się polubimy.

 

strzałka

 

Mam 3 pasje:

 • fINANSE

Regularnie poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie.

Czytam książki. Uczę się. Doświadczam na własnej skórze. Czasem popełniam błędy (któż ich nie popełnia?) Zawsze jednak staram się wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski i naukę na przyszłość.

 • fotografia

Odkąd sięgam pamięcią, od zawsze lubiłam robić zdjęcia.

Na co dzień focę chętnie i często. Podczas urlopu focę non stop :))

Tak bardzo lubię fotografować, że z tygodniowych wakacji potrafię przywieźć nawet 2 000 zdjęć ;)) Jak łatwo zgadnąć na blogasku zobaczysz pełno fotek mojego autorstwa. Co prawda nie posiadam super profesjonalnego sprzętu, a jedynie zwykły aparat kompaktowy, ale zupełnie mi to nie przeszkadza w rozwijaniu swoich umiejętności.

 • podróże

Najczęściej te po naszym pięknym kraju. Aczkolwiek równie chętnie odwiedzam naszych najbliższych sąsiadów: Czechów i Słowaków. 

 

Blogasek powstał, bo uwielbiam pisać i dzielić się posiadaną wiedzą (są tacy co twierdzą, że idzie mi to całkiem nieźle).

 

strzałka

Mam ambicję: 

 • pokazać Ci, że oszczędzanie jest łatwe
 • propagować ideę mądrego oszczędzania i tym samym pokazać Ci, że nie trzeba sobie wszystkiego odmawiać, by móc oszczędzać pieniądze
 • udowodnić, że oszczędzać może każdy i to niezależnie od osiąganych dochodów

 

 

Co znajdziesz na blogu?

 

Znajdziesz tutaj posty związane z:

 • Oszczędzaniem pieniędzy, finansami i prowadzeniem domowego budżetu

budżet domowy

finanse

oszczędzanie pieniędzy

 

 • Prostymi i tanimi przepisami kulinarnymi oraz tanim eko-sprzątaniem

 

proste i tanie przepisy

tanie eko sprzątanie

 

Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie:

 • Dawkę motywacji w postaci cytatów dotyczących oszczędzania pieniędzy
 • Karty do samodzielnego wypełniania (pobierz je sobie za darmo, na własny użytek)
 • Skarbnicę wiedzy, gdzie “pod kluczem” trzymam wszystkie narzędzia, z których korzystam prowadząc moje własne finanse oraz tego blogaska. Cała wiedza w jednym miejscu! Skarbnica jest zabezpieczona hasłem. Dostęp do niej mają tylko Czytelnicy, którzy zdecydowali się subskrybować mój newsletter.

 

cytaty o oszczędzaniu motywacja

do pobrania za darmo

 

W pierwszym newsletterze znajdziesz “klucz” (HASŁO) za pomocą którego otworzysz drzwi do skarbnicy wiedzy.

 • W kolejnych newsletterach będę Ci przesyłać powiadomienia o nowych artykułach na blogu. Dzięki temu dowiesz się o nich jako pierwsza/y i będziesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych interesujących treści :)) Od czasu do czasu będę Ci również przesyłać dodatkowe informacje skierowane tylko i wyłącznie do moich subskrybentów. 

Ponadto w SKARBNICY WIEDZY będą pojawiać się treści niepublikowane w żadnym innym miejscu na tym blogu. Gdy tak się stanie, niezwłocznie dostaniesz taką informację wprost na swojego maila. Nic Cię nie ominie :))

 

 

A jeśli marzysz o tym, by również prowadzić swój własny blog i jesteś na etapie poszukiwania Hostingodawcy godnego polecenia to również mam coś dla Ciebie. To coś to hosting, z którego sama korzystam i zawsze gorąco go wszystkim polecam :))

 

wordpress dobry hosting

strzałkaZ MOIM KODEM RABATOWYM 

dostaniesz 10% zniżki na pierwszy rok hostingu

Wystarczy, że w koszyku wpiszesz kod rabatowy: oszczednapolka

 

Ponadto:

hosting dla bloga

Czytając artykuły na blogu, wszystkie te ikonki, znajdziesz po prawej stronie, tak więc w każdej chwili masz do nich nieograniczony dostęp :))

 

 

Czego nigdy tutaj nie znajdziesz ?

 

Nigdy nie znajdziesz na blogasku czegoś, o czym pisać nie chcę, bo nie jest to zgodne z moim systemem wartości i przekonań.

A więc, nie znajdziesz tu nigdy:

 • Ofert pożyczek, kredytów konsumpcyjnych, chwilówek
 • Kopalni kryptowalut
 • Metod zarabiania opartych o budowanie sieci (piramidy finansowe itp.)