Hej!

Mam na imię Milena, jestem autorką tego bloga i tytułową Oszczędną Polką.

 

Nie chcę budować między nami niepotrzebnych barier, dlatego też bardzo Cię proszę nie zwracaj się do mnie używając oficjalnych zwrotów grzecznościowych typu: „Pani Mileno”

Cieszę się, że trafiasz właśnie do mnie.
Rozsiądź się wygodnie i zostań ze mną na dłużej

Blog tworzę z pasją, więc jeśli jego tematyka jest Ci bliska to z pewnością się polubimy.

CO ZNAJDZIESZ NA BLOGU?

Misją Oszczędnej Polki jest propagowanie idei oszczędnego życia w zgodzie z naturą.

Oszczędnego, bo choć samo posiadanie pieniędzy szczęścia nie daje to jestem przekonana, że dobrze jest je mieć. Ich posiadanie ma sens, kiedy myślimy o nich, jako o środku a nie o celu samym w sobie. Tylko oszczędzanie dla samego oszczędzania nie ma sensu. W moim przekonaniu pieniądze traktowane, jako środek pozwalają nam nie tylko na realizację marzeń, ale również na osiągnięcie finansowej niezależności oraz dają poczucie bezpieczeństwa. Jeśli w tej chwili myślisz sobie, że nie masz, z czego oszczędzać to pokażę Ci, że oszczędzać może każdy – niezależnie od osiąganych dochodów.

W zgodzie z naturą, bo tradycyjną sklepową chemię staram się omijać szerokim łukiem, szukając przy tym przyjaznych rozwiązań zarówno dla otaczającej nas przyrody, jak również bliskich mi osób.

Czytając moje posty przekonasz się, że wcale nie trzeba wydawać fortuny, by być EKO. A często wręcz przeciwnie – wprowadzenie do domu metod EKOsprzątania sprawia, że paradoksalnie w naszych portfelach zostaje więcej gotówki. Dodatkowo zyskujemy dodatkowy bonus, czyli zdrowie – a
to już jest bezcenne.

TWOJA OPINIA JEST DLA MNIE WAŻNA

Nigdy o tym nie zapominaj
W końcu ten blog piszę właśnie dla Ciebie.

Podoba Ci się to, co robię? A może masz jakieś zastrzeżenia?
Koniecznie daj mi o tym znać w komentarzach.

Kontakt z odbiorcami pisanych przeze mnie postów to dla mnie najlepsza motywacja do działania i jeszcze cięższej pracy nad blogiem.

Uważasz treści przedstawione na blogu za wartościowe?
Nie krępuj się tylko śmiało podziel się linkiem do tej strony ze swoimi znajomymi – będzie mi
niezmiernie miło, że to właśnie dzięki Tobie treści zawarte na blogu pozna większa ilość osób.

I jeszcze coś – tak słowem wyjaśnienia: pisząc posty będę raczej wybierać formę „żeńską”.
Wychodzę z założenia, że głównymi odbiorcami (lub jak kto woli odbiorczyniami) zamieszczanych tutaj treści będą właśnie kobiety. Jednak, jeśli czytasz te słowa a jesteś facetem, to cieszę się bardzo, że surfując po Internecie trafiłeś właśnie w to miejsce. Czuj się tutaj dobrze i nie miej mi za złe, że czasami będę się do Ciebie zwracać jak do Czytelniczki 😉

Miało być krótko a wyszło jak zwykle.
Dlatego na sam koniec jeszcze jedno:
Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku – nie traktujcie informacji zawartych na blogu, jako
wytycznych „jak żyć”. Nie mam na to patentu, by dawać Wam takie wytyczne. Dzielę się z Wami pomysłami, które doskonale sprawdziły się w mojej sytuacji. Wierzę, iż będą one również pomocne dla Was. Jeśli rzeczywiście tak będzie to super, ale pamiętajcie zawsze dopasować opisane rozwiązania do swojej indywidualnej sytuacji.

KONTAKT

Interesuje Cię współpraca ze mną?
Zapraszam do kontaktu:
wspolpraca@oszczednapolka.pl