Zarabianie na kontach – jest szansa na uzyskanie 250 złotych premii od Banku w wiosennej promocji

Warto rozglądać się po rynku i szukać okazji, które dają nam szansę na dodatkowy zastrzyk gotówki. I choć sposobów na „podreperowanie” domowego budżetu jest wiele, dzisiaj skupimy się na możliwościach, jakie daje nam zarabianie na kontach bankowych.

 

 

  *    *    *

Chwilę po tym jak zakończyła się jedna promocja, Bank Millennium wystartował z kolejną. To świetna okazja dla wszystkich osób, które przegapiły poprzednią edycję, a bardzo chciałyby zgarnąć premię za założenie konta :)))

❌❗ OFERTA ARCHIWALNA

„Promocja 250 złotych z Kontem 360° w wiosennej promocji”


 • Przedmiotem promocji jest Konto 360° oraz Konto 360° Student online wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku
 • Start promocji: 2.03.2021 | ◊ promocja zakończona: 31.03.2021 roku

♦ Nagrodami w promocji są:

  • Premia w wysokości 200 złotych
  • Nagroda dodatkowa w postaci eKarty podarunkowej o wartości 50 złotych

 

 

ZASADY UCZESTNICTWA W PROMOCJI


Promocja dostępna jest dla osób:

  • pełnoletnich (posiadających pełną zdolność do czynności prawnych)
  • posiadających polski numer telefonu (konieczny do otrzymywania haseł do autoryzacji zleceń w Kanałach Bankowości Elektronicznej)
  • z zastrzeżeniem, iż mogą z niej skorzystać tylko nowi Klienci, którzy złożą wniosek o otwarcie konta za pomocą strony promocyjnej

 

Zgodnie z zapisami w regulaminie promocji:

„Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto
360° Student”

Ponadto:

„Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji”

Dodatkowo:

 • z możliwości wzięcia udziału w promocji wyłączeni zostali pracownicy Banku 

 

 

ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD


Co trzeba zrobić, aby zgarnąć nagrody?

➡ DO DNIA 31.03.2021

  • Złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową ← korzystając z mojego polecenia ♥

Zamieszczony przeze mnie link prowadzi do przygotowanej przez Bank strony promocyjnej. Wnioski składane w inny sposób, niż przez dedykowaną stronę, jak również te złożone po terminie trwania promocji, nie będą objęte promocją

❗Pamiętaj, aby na składanym wniosku zaznaczyć zgody wymagane regulaminem promocji (chodzi tu o zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku poprzez kanały elektroniczne oraz telefon)

  • Podpisz z Bankiem umowę oraz aktywuj aplikację mobilną Banku

 

➡ DO DNIA 30.04.2021 – nagroda numer 1

   • po spełnieniu warunków o których mowa powyżej, otrzymasz pierwszą nagrodę :))) Bank prześle Tobie SMS-em kod do aktywacji e-karty podarunkowej o wartości 50 złotych w aplikacji goodie. Możesz nią płacić w dowolnym sklepie stacjonarnym i internetowym w Polsce

 

?? PRZEZ CZTERY KOLEJNE MIESIĄCE: KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC, LIPIEC

   • Zapewnij minimum 1 000 złotych wpływów zewnętrznych na swoje nowo otwarte konto w Banku Millennium (w każdym z tych miesięcy)
   • wykonaj przynajmniej 3 płatności kartą lub BLIKIEM (kwota transakcji nie ma najmniejszego znaczenia)

 

➡ DO DNIA 31.07.2021

♦W przypadku, gdy otwierasz konto z wykorzystaniem foto weryfikacji (“na selfie”) do dnia 31 lipca 2021 udaj się do dowolnej placówki Banku Millennium

Aby uzyskać prawo do premii będziesz musiał/a złożyć swój wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości

 

➡ DO DNIA 31.08.2021 – nagroda numer 2

  • Po spełnieniu warunków o których mowa powyżej, otrzymasz od Banku nagrodę numer 2, a więc na Twoje nowo otwarte konto trafi 200 złotych ???

 

❗WAŻNE❗

Do chwili otrzymania nagród:

  • nie rozwiązuj, nie wypowiadaj, ani nie odstępuj od umowy zawartej z Bankiem
  • nie wycofuj wyrażonych zgód na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych

 

 

 

MINI ŚCIĄGA

WARUNKI, KTÓRE NALEŻY SPEŁNIĆ, ABY KONTA BYŁY PROWADZONE BEZPŁATNE


  • KONTO 360° (DLA OSOBY POWYŻEJ 26 ROKU ŻYCIA)

Prowadzenie konta, obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów są bezpłatne, gdy:

♦ Zapewnisz minimum 1 000 złotych wpływów zewnętrznych na konto (za niespełnienie tego warunku Bank pobiera opłatę w wysokości 8 PLN)

♦ Zrealizujesz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę (niespełnienie tego wiąże się z pobraniem przez Bank opłaty 7 PLN)

❗?I tutaj od razu jedna, ważna uwaga odnośnie płatności kartą! W czasie, gdy bierzesz udział w promocji ( a więc w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu) aby móc zgarnąć premię musisz wykonać co najmniej trzy płatności kartą lub BLIKIEM. Po otrzymaniu premii i zakończeniu promocji wystarczy już zaledwie jedna transakcja, aby Bank nie pobierał Ci opłaty miesięcznej za kartę wydaną do rachunku.

 

 

  • KONTO 360° STUDENT (DLA OSOBY PEŁNOLETNIEJ – MIĘDZY 18 A 26 ROKIEM ŻYCIA)

Samo konto prowadzone jest bezpłatnie dla osób pomiędzy 18 a 26 rokiem życia. Natomiast obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów są bezpłatne, gdy:

♦ Zrealizujesz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę (za niespełnienie tego warunku Bank pobiera opłatę w wysokości 4 PLN)

❗?I tutaj od razu jedna, ważna uwaga odnośnie wpływów na konto! Nie trzeba zapewniać comiesięcznych wpływów na konto, aczkolwiek są one wymagane podczas udziału w promocji (tzn. w miesiącach kwiecień, maj, czerwiec, lipiec 2021 musisz zapewnić minimum 1 000 złotych wpływów zewnętrznych na konto), po to by spełnić warunki określone w regulaminie i otrzymać premię ;)))

Wbrew nazwie, Bank nie sprawdza czy dany Klient jest Studentem. Tutaj znaczenie ma wiek Klienta, a nie status Studenta ;))) Wyszedł z tego nawet całkiem fajny rym c’nie?

 

Na sam koniec:

 • W artykule zostały umieszczone linki afiliacyjne. Bez obaw. Kliknięcie w link nic Cię nie kosztuje, mi natomiast pomaga zdobyć pieniądze na rozwój blogaska i mój własny :)))
 • Jeśli zdecydujesz się skorzystać z promocji i założyć konto korzystając z mojego linku (polecenia), to ja otrzymam prowizję od Banku. Piszę o tym otwarcie, ponieważ na tym polega moja praca, a ten blog jest dla mnie źródłem wynagrodzenia.
 • Jeśli po przemyśleniu przedstawionej oferty uznasz, że to jest to czego potrzebujesz (pamiętaj, zdrowy rozsądek przede wszystkim) i postanowisz z niej skorzystać z mojego polecenia, to z góry Ci serdecznie dziękuję. Bo jest to dla mnie sygnał, że doceniasz to co robię i w pewien sposób chcesz mi się odwdzięczyć za trud włożony w prowadzenie tego miejsca♥

 


Hej, hej!


Mało mnie tutaj na blogu?

Codziennie jestem obecna na Instagramie :))) wskakuj i stań się częścią mojej społeczności ?

 

 

???


Zasady, którymi kieruję się przy wyborze ofert BANKOWYCH

prezentowanych na blogu 


 • znam, lubię i sama korzystam z usług danego organizatora promocji (w tym konkretnym przypadku Banku): nie chcę polecać niczego w ciemno, nawet jeśli mogłabym na tym nieźle zarobić. W prowadzeniu bloga fajne jest to, że to ja wybieram, co tu zamieszczę. A skoro mam możliwość polecenia Tobie tylko tego, co miałam okazję przetestować na własnej skórze i fajnie to się w moim przypadku sprawdziło, to chętnie z tego korzystam
 • konto musi być bezpłatne: najlepiej bez spełniania dodatkowych warunków, ale jeśli nie może być ono darmowe bezwarunkowo, to warunki które należy spełnić muszą być mega łatwe do spełnienia. Bardzo nie lubię utrudniać sobie życia ;))
 • proste zasady otrzymania premii: nie przepadam, i z tego też względu nawet nie próbuję, zawracać sobie głowy promocjami o skomplikowanych zasadach pozyskania premii. Im mniej czynności należy wykonać, aby zasłużyć sobie na bonus od Banku, tym lepiej
 • jasno rozpisane zasady: mam tu na myśli brak widocznych „haczyków”
 • premia musi być konkretna: biorąc pod uwagę obecne oprocentowanie depozytów bankowych, które -no nie oszukujmy się- szału na dzielni w tej chwili nie robi, za konkretną uważam premię od 100 złotych wzwyż

 

 

 

Zarabianie na kontach bankowych

-czy jest to dobra opcja dla każdego?-


Czy zarabianie na kontach bankowych to dobra opcja dla każdego? Z pewnością nie i uczciwie będzie to w tej chwili wyraźnie podkreślić. Wiele tutaj zależy od Twojej indywidualnej sytuacji materialnej.

 

♦ Jeśli masz dobrze płatną pracę, bez trudu potrafisz zarobić dodatkowe pieniądze i nie masz problemów z utrzymaniem ich przy sobie (jesteś rozsądna/y finansowo, trzymasz w ryzach swoje wydatki, pojęcie inflacji stylu życia jest Ci obce), a dodatkowo nie masz potrzeby zakładać kolejnego konta w Banku to może okazać się, że lepiej będzie, jeśli skupisz całą swoją uwagę na innych sposobach powiększania oszczędności

♦ Jeśli natomiast masz niskie zarobki i nie masz możliwości łatwego zarobienia dodatkowych pieniędzy poza swoją pracą na etacie (albo nie potrafisz tego zrobić), to w takim przypadku skorzystanie z promocji bankowej będzie dla Ciebie prostym sposobem na to, aby w Twoim portfelu pojawiły się dodatkowe środki

Policz sobie, ile nadgodzin musisz wziąć w obecnej pracy, aby dodatkowo zarobić 200 / 300 / 350 złotych.

 

Dodatkowe argumenty na TAK, które mogą przemawiać ZA skorzystaniem z promocji bankowych:

 • czujesz, że przyda Ci się kolejne konto, mimo że masz już rachunek w innym Banku
 • od jakiegoś czasu myślałaś/eś o tym, żeby założyć dla siebie rachunek w Banku Millennium: ale tak się jakoś złożyło, że stale odkładałaś/eś tę decyzję na później. Teraz masz dodatkowy powód, by nie tylko myśleć, ale i zacząć aktywnie działać :)))
 • chcesz zmienić Bank: bo w Twoim obecnym coś Ci nie odpowiada (obsługa Klienta, nieintuicyjna bankowość elektroniczna, wysokie opłaty za prowadzenie rachunku itp. – zdziwisz się, ale nadal są osoby, które przepłacają za posiadanie konta w Banku!)

 

 

Tak na marginesie:

 • skorzystanie z promocji bankowej to świetna okazja do przetestowania Banku. Możesz testować bankowość elektroniczną i mobilną, zobaczyć ją na własne oczy i przekonać się czy Ci odpowiada, a Bank jeszcze Ci za to zapłaci ;))) Mało tego. Zawsze może się przecież okazać, że nowo założone przez Ciebie konto jest lepsze, niż to z którego korzystałaś/eś przez ostatnie lata
 • szansa, by wreszcie przestać ponosić dodatkowe koszty. To akurat w przypadku osób, które nadal przepłacają za możliwość posiadania konta w Banku
 • nagrody, które otrzymasz od Banku (premia + bonus+ e-karta podarunkowa) stanowią przychód ustawowo zwolniony z opodatkowania (na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych)

 

 

Co ważne!

Warto korzystać z promocji bankowych z głową. Przede wszystkim nigdy nie rób nic na siłę. Absolutnie odradzam pochopne podejmowanie decyzji. Jak zawsze: Najpierw przemyśl, potem działaj! Korzystaj z promocji, ale tylko wtedy, gdy czujesz że faktycznie tego chcesz i potrzebujesz.

zarabianie na kontach

 

 

❌❗ OFERTA ARCHIWALNA

Promocja zakończyła się 1 marca 2021r!

 

Zarabianie na kontach bankowych


Premia 200 złotych

plus szansa na bonus w wysokości 100 złotych


1| Promocja „Konto 360° i 300 zł z plusem”: przedmiotem promocji jest opisywane już kiedyś na moim blogu Konto 360° oraz Konto 360° Student wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku [nie mylić z kartą kredytową ;))]

♦ Start promocji: 2.02.2021 | ◊ koniec: 1.03.2021 roku

♣ Premia 200 złotych: dla nowych Klientów za założenie konta w Banku Millennium

Bonus 100 złotych: dla osób, które po spełnieniu warunków uprawniających do wypłaty dwustu złotych premii, dodatkowo korzystając z systemu bankowości elektronicznej (Millenet) zawnioskują o 500+, a do wypłaty świadczenia wskażą swoje nowo otwarte konto w Banku Millennium

 

 

 

ZASADY UCZESTNICTWA W PROMOCJI


Promocja dostępna jest:

  • dla osób pełnoletnich (posiadających pełną zdolność do czynności prawnych)
  • z zastrzeżeniem, iż mogą z niej skorzystać tylko nowi Klienci

Zgodnie z zapisami w regulaminie promocji:

 • Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji (tj. 2.02.2021) posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360°
  Student. Uczestnikiem nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana, jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji”
 • pracownicy Banku również zostali wyłączeni z możliwości wzięcia udziału w promocji

 

 

 

PREMIA + bonus

ZASADY PRZYZNAWANIA


Warunki, które należy spełnić:

➡ Do dnia 1.03.2021

♦ Złóż wniosek o otwarcie konta 360° lub konta 360° Student oraz podpisz umowę z Bankiem o prowadzenie konta wraz z kartą debetową

Należy to zrobić poprzez specjalnie przygotowaną w tym celu przez Bank stronę promocji. Link do tej strony znajdziesz troszkę niżej, pod tym tekstem. Wnioski składane w inny sposób, niż przez dedykowaną stronę, jak również te złożone po terminie trwania promocji (tj. po 1.03.2021) nie będą objęte promocją

Pamiętaj, aby na składanym wniosku zaznaczyć zgody wymagane regulaminem promocji

Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon to jeden z warunków, który należy spełnić, aby otrzymać premię.

W praktyce oznacza to tyle, że Bank będzie mógł do Ciebie dzwonić lub pisać e-maile, w których to będzie przedstawiać Ci swoje produkty finansowe. Generalnie rzecz ujmując ludzie raczej nie lubią być „spamowani” ofertami Banków, ale jest na to rada. Wystarczy w szybki sposób ucinać rozmowy z konsultantami mówiąc: „Dziękuję, nie jestem zainteresowana/y” i problem z głowy

 

 

➡ Przez cztery kolejne miesiące: MARZEC, KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC

♦ Zapewnij minimum 1 000 złotych wpływów zewnętrznych na konto miesięcznie

Nie musi to być jeden pojedynczy przelew, może to być suma wpływów. Grunt, aby co miesiąc na koncie zaksięgowało się co najmniej tysiąc złotych. Nie ma wymogu, że na konto musi wpłynąć wynagrodzenie, dlatego wystarczy przelew z własnego konta w innym Banku

Uwaga! Wpłaty we wpłatomacie lub w kasie banku się nie liczą! Podobnie jak przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium. Nie spełniają one wymogów stawianych w regulaminie promocji

♦ Zrealizuj co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu

Kwota operacji nie ma najmniejszego znaczenia

 

 

➡ Do dnia 30.06.2021

♦ Aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium

♦ W przypadku, gdy otwierasz konto z wykorzystaniem foto weryfikacji („na selfie”) do dnia 30 czerwca 2021 udaj się do dowolnej placówki Banku Millennium

Aby uzyskać prawo do nagród będziesz musiał/a złożyć swój wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości

 

♦ ZGARNIJ BONUS 100 złotych – co zrobić aby go zdobyć?

?? Szanse na bonus mają osoby, które:

  • spełnią wszystkie warunki potrzebne do tego, aby otrzymać premię w wysokości 200 złotych
  • do dnia 30 czerwca 2021 złoży za pośrednictwem Millenet wniosek o świadczenie w programie „Rodzina 500+” na okres od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022r. i do przelewu świadczenia poda numer swojego nowo otwartego konta w Banku Millennium

 

➡ Do dnia 30.07.2021

♦ Bank wypłaci Ci 200 złotych premii. A jeśli dodatkowo spełniłaś/eś warunki uprawniające do zdobycia 100 złotych bonusu, to na Twoje nowo otwarte konto trafi łącznie, aż 300 złotych!

♦ Do chwili otrzymania nagrody:

  • nie rozwiązuj, nie wypowiadaj, ani nie odstępuj od umowy zawartej z Bankiem
  • nie wycofuj wyrażonych zgód na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych

 

 

SPOSÓB ZAWARCIA UMOWY Z BANKIEM


1.
FOTOWERYFIKACJA „NA SELFIE”
 • najszybsza droga do założenia rachunku
 • konto założysz całkowicie online
 • Twoje konto będzie aktywne w ciągu 15 minut
 • tożsamość potwierdzisz zdjęciami dowodu i twarzy

Jak to zrobić?

 • przygotuj telefon z dostępem do Internetu i swój dowód osobisty
 • wejdź na stronę promocji i kliknij „ZAŁÓŻ KONTO”
 • zeskanuj telefonem kod QR widoczny przy napisie „ONLINE” lub otwórz wniosek na telefonie
 • uzupełnij dane na wniosku
 • zrób zdjęcie dowodu oraz kilka zdjęć swojej twarzy – zgodnie z instrukcją jaką zobaczysz na ekranie (system poprowadzi Cię krok po kroku)
 • Bank zweryfikuje Twoją tożsamość i aktywuje dla Ciebie konto

➡ pamiętaj, że wybierając tę metodę, do dnia 30.06.2021 musisz udać się z wizytą na dowolną placówkę Banku :))

 

2.
WNIOSEK ZŁOŻONY ONLINE, UMOWA DO PODPISU ZOSTANIE DOSTARCZONA KURIEREM
 • Twoje konto będzie aktywne w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu podpisania umowy

Jak to zrobić?

 • przygotuj swój dowód osobisty
 • wejdź na stronę promocji, kliknij „ZAŁÓŻ KONTO”
 • wybierz sposób podpisania umowy zaznaczając opcję: „KURIER”
 • poczekaj na telefon z Banku (konsultant zadzwoni i uzgodni z Tobą datę i godzinę dostarczenia umowy)
 • teraz już tylko pozostaje Ci poczekać na kuriera, który dostarczy Ci dokumenty i kartę do konta (zostaniesz poproszony o okazanie dowodu osobistego i podpisanie umowy)

 

3.
WNIOSEK ZŁOŻONY ONLINE, PODPISANIE UMOWY NASTAPI NA DOWOLNEJ PLACÓWCE
 • konto aktywne nawet w 1 dzień

Jak to zrobić?

 • przygotuj swój dowód osobisty
 • wejdź na stronę promocji, kliknij „ZAŁÓŻ KONTO”
 • wybierz sposób podpisania umowy zaznaczając opcję: „ODDZIAŁ”
 • system poprowadzi Cię krok po kroku przez całą procedurę składania wniosku o konto
 • złóż wniosek online, umowę podpisz w dowolnym oddziale Banku Millennium
 • W tym przypadku Twoje konto zostanie aktywowane podczas wizyty w Placówce Banku

 


Dodatkowy bonus

50 złotych na karcie podarunkowej


2| Promocja „Premia+ z Kontem 360° Junior”: jeśli jesteś rodzicem małoletniego dziecka możesz skorzystać z jeszcze jednej promocji. Jest ona związana z założeniem dziecku Konta 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym PROFIT

♦ Start promocji: 1.02.2021 | ◊ koniec: 1.03.2021 roku (o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 10 000 założonych kont)

Dodatkowe 50 złotych na e-karcie podarunkowej w aplikacji zakupowej goodie: dla rodziców, którzy zdecydują się założyć za pośrednictwem swojej bankowości elektronicznej (Millenet) -Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit- dla swojego małoletniego dziecka

 

 

ZASADY UCZESTNICTWA W PROMOCJI


Promocja dostępna jest:

  • dla osób pełnoletnich, posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową w Banku Millennium
  • posiadających zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej)

Czyli wreszcie coś z czego mogą skorzystać nie tylko nowi, ale również dotychczasowi Klienci Banku :))) Zgodnie z zapisami w regulaminie promocji są jednak pewne wykluczenia:

„Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank”

 

 

bonus

ZASADY PRZYZNAWANIA


Warunki, które należy spełnić:

➡ Do dnia 1.03.2021

♦ otwórz za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet „Konto 360° Junior” wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla swojego małoletniego dziecka

UWAGA: Jeśli chcesz skorzystać z promocji, to nie warto zwlekać z tym do ostatniej chwili, ponieważ liczba promocyjnych kont, które można otworzyć jest limitowana (przypominam, że limit stanowi 10 tys. otworzonych kont). Bank deklaruje, że gdy limit zostanie osiągnięty, zamieści odpowiednią informację na stronie promocji

Pamiętaj, aby składając wniosek przez Millenet zaakceptować regulamin niniejszej promocji, a także zaznacz wymagane zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon

To jeden z warunków, który należy spełnić, aby otrzymać premię. Nie odwołuj wyrażonych zgód do końca trwania promocji, w przeciwnym razie nie spełnisz jednego z warunków promocji i Bank nie wypłaci Ci nagrody

 

➡ Do dnia 31.03.2021

♦ za pośrednictwem Millenetu złóż wniosek o świadczenie w programie „Rodzina 500+” na okres od 1 czerwca 2021r do 31 maja 2022r.

Do przelewu świadczeń koniecznie wskaż swój numer konta w Banku Millennium

♦ Dodatkowo w przypadku, gdy otworzysz „Konto 360° Junior” dla dziecka, które ukończyło 13 rok życia dokonaj minimum jednej transakcji kartą debetową wydaną do konta Junior lub za pomocą usługi BLIK lub zbliżeniowo telefonem

W regulaminie widnieje zapis, iż: „Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior”

 

➡ Do dnia 30.04.2021

♦ Bank przekaże Ci nagrodę w formie kodu, który zostanie Ci przesłany SMSem na numer telefonu, na który przychodzą Ci hasła do autoryzacji zleceń w KBE.

Czas aktywacji kodów jest limitowany i wynosi 60 dni. W tym czasie będziesz musiał/a zainstalować aplikację Goodie, zaakceptować regulamin „Kart podarunkowych dla Klientów goodie” i wymienić kod na e-kartę w aplikacji Goodie.

W regulaminie promocji Bank deklaruje, iż e-Karta ważna jest przez 12 miesięcy od daty aktywacji kodu w aplikacji Goodie.

 

 

 

MINI ŚCIĄGA

Warunki, które należy spełnić, aby konta były PROWADZONE bezpłatne


 • Konto 360° (dla osoby powyżej 26 roku życia)

Prowadzenie konta, obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów są bezpłatne, gdy:

♦ Zapewnisz minimum 1 000 złotych wpływów zewnętrznych na konto (za niespełnienie tego warunku Bank pobiera opłatę w wysokości 8 PLN)

♦ Zrealizujesz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę (niespełnienie tego wiąże się z pobraniem przez Bank opłaty 7 PLN)

Czyli de facto te warunki pokrywają się z warunkami potrzebnymi do zgarnięcia 200 złotych premii ;)))

 

 • Konto 360° Student (dla osoby pełnoletniej – między 18 a 26 rokiem życia)

Samo konto prowadzone jest bezpłatnie dla osób pomiędzy 18 a 26 rokiem życia. Natomiast obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów są bezpłatne, gdy:

♦ Zrealizujesz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę (w przeciwnym wypadku Bank pobiera opłatę w wysokości 4 PLN)

Nie trzeba zapewniać comiesięcznych wpływów na konto, aczkolwiek są one wymagane podczas udziału w promocji (w miesiącach marzec, kwiecień, maj, czerwiec 2021 musisz zapewnić minimum 1 000 złotych wpływów zewnętrznych na konto), po to by spełnić warunki określone w regulaminie i otrzymać premię

Wbrew nazwie, Bank nie sprawdza czy dany Klient jest Studentem. Tutaj znaczenie ma wiek Klienta, a nie status Studenta ;))) Nawet mi się fajnie zrymowało

 

 • Konto 360° Junior

Samo konto prowadzone jest bezpłatnie. Natomiast obsługa karty debetowej i wypłaty z bankomatów staje się bezpłatna, gdy:

♦ Zostanie zrealizowana co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę

Wykonanie tej czynności zwalnia z opłaty za kartę i wypłaty z bankomatów (przy czym karta do rachunku potrzebna jest w przypadku posiadaczy konta w wieku od 13 do 17 roku życia)

 

Jak widzisz, warunki są na tyle proste, że -w sprzyjających warunkach- bez większego wysiłku można „przytulić” nawet 350 złotych ;)))


Mam nadzieję, że ten artykuł jest dla Ciebie przydatny i dzięki niemu odkryjesz możliwości jakie daje zarabianie na kontach bankowych. A przy okazji do domowej kasy wpadnie Ci trochę grosza :)))

 

 

 

Zarabianie na kontach bankowych


 • Nie zostawiaj wiedzy o promocji tylko dla siebie! Pamiętaj, że dobro powraca. Dziś Ty coś komuś podpowiesz, jutro ktoś podpowie coś Tobie. Tak to właśnie działa. Dlatego też, jeśli uważasz, że informacje, które przedstawiłam mogą przydać się Twoim znajomym, podziel się z nimi tym artykułem. Przygotowanie tego wpisu zajęło mi w sumie 5 dni (ilości godzin już nawet nie liczę) i kosztowało mnie sporo pracy. Zależy mi zatem, aby dotarł do jak największej liczby osób. Niechaj niesie się w świat! Będę Ci mega wdzięczna, jeśli mu w tym pomożesz ;)))
 • We wpisie prezentuję Ci promocje, dzięki którym po spełnieniu prostych warunków, otrzymasz od Banku nagrodę pieniężną. Absolutnie nie zachęcam Cię do tego, abyś zakładał/a rachunki, których nie potrzebujesz. Zdrowy rozsądek przede wszystkim
 • W artykule zostały umieszczone linki afiliacyjne. Bez obaw. Kliknięcie w link nic Cię nie kosztuje, mi natomiast pomaga zdobyć pieniądze na rozwój blogaska i mój własny :)))
 • Jeśli zdecydujesz się skorzystać z promocji i założyć konto korzystając z mojego linku (polecenia), to ja otrzymam prowizję od Banku. Piszę o tym otwarcie, ponieważ na tym polega moja praca, a ten blog jest dla mnie źródłem wynagrodzenia.
 • Jeśli po przemyśleniu przedstawionej oferty uznasz, że to jest to czego potrzebujesz (pamiętaj, zdrowy rozsądek przede wszystkim) i postanowisz z niej skorzystać z mojego polecenia, to z góry Ci serdecznie dziękuję. Bo jest to dla mnie sygnał, że doceniasz to co robię i w pewien sposób chcesz mi się odwdzięczyć za trud włożony w prowadzenie tego miejsca?

jak zarabiać na kontach bankowych

 

Daj znać, czy zarabianie na kontach bankowych to coś z czego już korzystasz? A może jest to coś, co dopiero będziesz u siebie testować?

 

P.S. Tym wpisem pobiłam swój własny rekord. Na liczniku są w tym momencie 2792 słowa. Gratuluję Ci wytrwałości, że dotarłaś/eś, aż do tego miejsca

 

3 Replies to “Zarabianie na kontach – jest szansa na uzyskanie 250 złotych premii od Banku w wiosennej promocji

  1. “Promocja 250 złotych z Kontem 360° w wiosennej promocji” trwa do 31.03.2021 roku i zasady uczestnictwa opisane na blogu są aktualne ;))

   Zgodnie z zapisami w regulaminie promocji:
   “Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student”

 1. Banki bardzo często przygotowują promocje które mają na celu zdobycie nowych klientów przy okazji stwarzając okazje dla użytkowników do zdobycia dodatkowych pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *