Share Week 2019 – polecam to, co polecenia jest warte!

share week 2019

Już jest! Długo wyczekiwany przeze mnie Share Week 2019!

Po raz pierwszy o akcji dowiedziałam się (dopiero!) jesienią zeszłego roku. A więc tak naprawdę dużo za późno, by móc przyłączyć się do zabawy.

Spodobała mi się idea, która jej przyświeca. Obiecałam sobie zatem, że w przyszłym roku -choćby nie wiem co- nie przegapię momentu, w którym SW będzie organizowany i wezmę w nim udział. Share Week startuje zawsze na wiosnę. Wyposażona w tę wiedzę postanowiłam przeczekać i jesień i zimę, po czym wznowić swą czujność wraz z pojawieniem się pierwszych promieni wiosennego słońca.

I tak oto przeczekałam sobie kilka ładnych miesięcy. Aż w końcu….  TA-DAM! Jest! Właśnie wystartowała VIII edycja, a ja -gromkie brawa proszę!- po raz pierwszy biorę w niej udział :))

 

Share Week 2019

 

Być może jeszcze nigdy o nim nie słyszałaś/eś – wyjaśnię zatem pokrótce o co chodzi.

To taka akcja, podczas której blogerzy (na swoich blogach) polecają innych blogerów. Tych, których sami czytają. W tym roku akcja trwa do 31 marca. Tradycyjnie jest na to czas do końca dnia. Tak więc, jeśli posiadasz blog i masz bliskich twemu sercu twórców internetowych, których chcesz polecić w plebiscycie SW 2019, to masz ku temu okazję. Została jeszcze chwilka, by to zrobić.

 

Powody, dla których ja postanowiłam wziąć udział w tym wydarzeniu:

 • lubię polecać to, co polecenia jest warte!

  na poleceniach opiera się świat. I to nie tylko ten wirtualny. Ten realny również. Jeśli mamy jakiś swoich ulubionych twórców, którzy -jak na twórców przystało- tworzą coś co uważamy za wartościowe, to warto wspomnieć o nich swoim znajomym, Czytelnikom, rodzinie. Zdecydowanie nie warto zostawiać wiedzy -o miejscach i mających coś ciekawego do powiedzenia osobach- tylko dla siebie.

 • WIEM, ŻE polecenia są niezwykle ważne!

  I to z kilku powodów. Po pierwsze, tak jak już wcześniej wspomniałam dzięki nim wartościowy content niesie się w świat. Po drugie sama doskonale wiem, jak ważne są polecenia dla samych twórców. To właśnie one dodają im skrzydeł, pomagają odzyskać wiarę w siebie i utwierdzają w przekonaniu, że to co robią jest fajne i ma sens.

 • polecAJĄC moich ULUBIONYCH BLOGERÓW CHCĘ IM PODZIĘKOWAĆ

  Za to, że tworzą i zmieniają świat na lepszy. Za wartościowe treści i za to, że po prostu są. Asia, dziękuję! – za sporą dawkę inspiracji, by mądrzej i piękniej żyć. Tomek, dziękuję! – za świetne poczucie humoru i mądre przemyślane teksty o freelancingu. Alina, dziękuję!za to, że pomagasz mi się lepiej zorganizować, choć nawet o tym nie wiesz.

Asia, Alina, Tomek! Robicie dobrą robotę!

share week 2019

Tyle tytułem wstępu. Czas najwyższy przejść już do meritum dzisiejszego wpisu. Poznaj 3 moje ulubione blogi. Mam ich zdecydowanie więcej, ale takie są zasady plebiscytu Share Week 2019, że należy zgłosić do konkursu tylko trzech ulubionych blogerów. Tak więc zgłaszam

Łap porcję inspirujących miejsc!

♥ ♥ ♥

 

 

strzałka na dół

Wolni Zawodowo

 

Na blog Tomka wpadłam – jakże by inaczej- całkiem przypadkiem. Spodobało mi się tam jednak na tyle, że już tam zostaję. Na zawsze :))

Nie jestem freelancerem (jeszcze!), ale pojęcie szerokopojętego freelancingu ostatnimi czasy bardzo mnie interesuje. I o tym właśnie pisze Tomek. Przyznaję, że robi to w bardzo mądry i przemyślany sposób. Jego teksty od razu przypadły mi do gustu nie tylko ze względu na podejmowaną w nich tematykę, lecz także ze względu na fakt, iż są okraszone dużą dawką świetnego poczucia humoru.

Jeśli przeczesujesz internet wzdłuż i wszeż w poszukiwaniu wartościowych treści, to wpadaj śmiało do Tomka. Na bank Ci się tam spodoba. Zobaczysz.

 

 

strzałka na dół

Design Your Life

 

Alina uczy kobiety dobrej organizacji. W tym również mnie :))

Samodzielnie zaprojektowała i wydała swój własny planner / organizer. Posiada własny kanał na Youtube. Organizuje kursy skutecznej organizacji.

Sama o sobie pisze: “Od 2012 pomagam w lepszej organizacji czasu, życia i przestrzeni. Nauczę Cię jak skutecznie planować, produktywnie działać i realizować własne cele… w zgodzie ze sobą!”. Przyznam szczerzę, że Alina zna się na tym jak mało kto.

Jeśli potrzebujesz sporej dawki inspiracji – wpadaj na blog Aliny. Podpatruję jej blog już od dłuższego czasu i z całego serca polecam go Twojej uwadze.

 

strzałka na dół

Joanna Glogaza

 

Sama Joanna pisze o sobie: “Uwielbiam upraszczać i optymalizować, tak by mieć jak najwięcej czasu na rzeczy, które dają mi największą radość”. A że jest mi to bardzo bliskie to zaczytuję się w pisanych przez nią tekstach.

W ogóle uwielbiam czytać blog Asi! Pisze ona bardzo dojrzałe teksty. Dzieli się z Czytelnikami swoją wiedzą. Nie boi się podejmować trudnych tematów. Pisze szczerze na każdy temat, bez owijania w bawełnę, bez zbędnego lukru. Mam wrażenie, że nie ma dla niej tematów tabu.

Poza blogiem, który Asia prowadzi od 2008 roku (!) posiada ona również swój kanał na YT. Nagrywa podcasty. Pisze książki. Posiada własną markę odzieżową. Stworzyła również kurs internetowy, w którym zawarła całą swoją wiedzę w jaki sposób taką własną markę odzieżową założyć.

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie znasz bloga Asi wpadaj do niej śmiało. Jestem przekonana, że znajdziesz tam coś dla siebie.

 

 


Psssst!

 

Moi Subskrybenci mają dostęp do ściśle tajnej, zabezpieczonej na cztery spusty, skarbnicy wiedzy! Ty również możesz dołączyć do tego elitarnego grona, zapisując się na mój Newsletter!

 

Skarbnica Wiedzy 🔐


To tutaj trzymam:

 • listę narzędzi finansowych, a także tych które wykorzystuję do blogowania
 • najważniejsze artykuły (aby nie musieć ich szukać)
 • wszystko w jednym miejscu!
 • i co najważniejsze lista nie jest listą zamknięta! Na bieżąco staram się ją uzupełniać o nowe pozycje ;))

 

To jak? Zapiszesz się?

⭐🌜🦉🔑


oszczednapolka

 

 

 

A Ty?

                                                                     Kogo czytasz? Kogo możesz mi polecić? :))

 

12 Replies to “Share Week 2019 – polecam to, co polecenia jest warte!

 1. Z Twoich propozycji nie znam tylko “Wolni zawodowo”, Alinę czytam od dawna, tak samo jak Asię 🙂
  Bardzo podoba mi się akcja organizowana przez Andrzeja, bo często można poznać dzięki temu nowe wspaniałe blogi 🙂

  1. Basię znam i również od czasu do czasu czytam.
   Dzięki za polecenie bloga Makehappyday. Poczytam sobie w wolnej chwili 🙂
   Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *