Finansowa wykreślanka – szukaj ukrytych słów i dobrze się przy tym baw

finansowa wykreślanka do druku

Osoby, które zapisały są na mój Newsletter dawno już o niej wiedzą, bo finansowa wykreślanka to coś, co stworzyłam jakiś czas temu. Zawsze jednak brakowało mi czasu, aby opisać ją na blogu. Tak się składa, że czas się dzisiaj znalazł :)) Pomyślałam sobie zatem, że to najwyższa pora, aby przedstawić ją szerszej publiczności. To będzie jeden z krótszych wpisów w historii bloga, ale nie o ilość słów tutaj chodzi, a o przekazanie bardzo ważnego komunikatu.

 

 

 

Finansowa wykreślanka

– rozrywka i edukacja –


Czy da się połączyć przyjemne z pożytecznym? No pewnie, że się da! Ta wyjątkowa wykreślanka jest na to najlepszym przykładem. Połącz rozrywkę z edukacją, szukaj finansowych pojęć i dobrze się przy tym baw :))

 

 Mam dla Ciebie: 

 • 5 arkuszy finansowych wykreślanek
 • w formacie pdf
 • do samodzielnego wydruku
 • w których do odnalezienia jest aż 106 słów związanych z finansami

 

 • słówka ukryte są w pionie, w poziomie i na ukos
 • na każdej z pięciu planszy wypisana jest liczba ukrytych słów: wszystko po to, abyś nie musiał/a zastanawiać się, czy udało Ci się odnaleźć wszystkie ukryte słówka :))
 • dołączyłam również plansze z gotowym rozwiązaniem zagadek: to tak na wszelki wypadek. Przydadzą się w sytuacji, gdyby zdarzyło się tak, że jakieś słówko wyjątkowo dobrze się przed Tobą ukryje i za nic w świecie nie będziesz w stanie go odnaleźć. Żeby jednak nie psuć sobie zabawy, zajrzyj do nich dopiero po tym jak spróbujesz rozwiązać zagadkę samodzielnie

 

Brzmi dobrze?

finansowa wykreślanka do druku

 JAK ZDOBYĆ wykreślanki ? 

Wystarczy, że klikniesz w obrazek powyżej. W chwili obecnej znajduje się tam, aż 7 darmowych bonusów. Jest zatem w czym wybierać :))

wykreślanka wyrazowa
♥ Tak prezentują się wszystkie arkusze finansowych wykreślanek ♥ Kliknij w obrazek, aby pobrać swój egzemplarz :))

 INFORMACJA: 


 • Nie wyrażam zgody na rozpowszechnianie bezpośredniego dostępu do kart. Materiały zawarte na tej stronie są tylko i wyłącznie do użytku prywatnego. Oznacza to, że możesz je pobrać bezpłatnie i korzystać z nich na własny użytek.
 • Nie zgadzam się na wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie w celach sprzedażowych, komercyjnych. Projekt jest darmowy, ale posiada prawa autorskie, które zostają przy jego autorce. Szanuj je :))

P.S. Jestem mega ciekawa Twojej opinii. Koniecznie daj mi znać, czy wykreślanki przypadły Ci do gustu. Czekam na Twój komentarz :)))


⬇ Przeczytaj także:

 1.  „Dlaczego oprocentowanie lokat bankowych jest tak niskie?” ← z tego artykułu dowiesz się, dlaczego Banki obniżyły oprocentowanie trzymanych u siebie depozytów niemalże do zera

 2.  „Dlaczego mieszkania drożeją?”  ← tutaj wskazuję cztery główne powody rosnących cen mieszkań – zarówno na rynku pierwotnym, jak również rynku wtórnym

 3.  „Błędy finansowe kobiet”  ← wpis szczególnie ważny dla płci pięknej! Zobacz, jakich błędów lepiej nie popełniać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *