Finansowa wykreślanka – szukaj ukrytych słów i dobrze się przy tym baw

finansowa wykreślanka do druku

Osoby, które zapisały są na mój Newsletter dawno już o niej wiedzą, bo finansowa wykreślanka to coś, co stworzyłam jakiś czas temu. Zawsze jednak brakowało mi czasu, aby opisać ją na blogu. Tak się składa, że czas się dzisiaj znalazł :)) Pomyślałam sobie zatem, że to najwyższa pora, aby przedstawić ją szerszej publiczności. To będzie jeden z krótszych wpisów w historii bloga, ale nie o ilość słów tutaj chodzi, a o przekazanie bardzo ważnego komunikatu.

 

 

 

Finansowa wykreślanka

– rozrywka i edukacja –


Czy da się połączyć przyjemne z pożytecznym? No pewnie, że się da! Ta wyjątkowa wykreślanka jest na to najlepszym przykładem. Połącz rozrywkę z edukacją, szukaj finansowych pojęć i dobrze się przy tym baw :))

 

 Mam dla Ciebie: 

  • 5 arkuszy finansowych wykreślanek
  • w formacie pdf
  • do samodzielnego wydruku
  • w których do odnalezienia jest aż 106 słów związanych z finansami

 

  • słówka ukryte są w pionie, w poziomie i na ukos
  • na każdej z pięciu planszy wypisana jest liczba ukrytych słów: wszystko po to, abyś nie musiał/a zastanawiać się, czy udało Ci się odnaleźć wszystkie ukryte słówka :))
  • dołączyłam również plansze z gotowym rozwiązaniem zagadek: to tak na wszelki wypadek. Przydadzą się w sytuacji, gdyby zdarzyło się tak, że jakieś słówko wyjątkowo dobrze się przed Tobą ukryje i za nic w świecie nie będziesz w stanie go odnaleźć. Żeby jednak nie psuć sobie zabawy, zajrzyj do nich dopiero po tym jak spróbujesz rozwiązać zagadkę samodzielnie

 

Brzmi dobrze? No to pozostaje jeszcze jedno zasadnicze pytanie :))

finansowa wykreślanka do druku

 JAK ZDOBYĆ wykreślanki ? 

Wykreślanki finansowe trafiły na  stronę z darmowymi materiałami, która jest zabezpieczona hasłem. Dostęp do tej strony mają tylko i wyłącznie osoby zapisane na mój Newsletter, bo tylko one znają hasło ;)))

 

Dlaczego tak? Z jakiego powodu te wykreślanki nie są ogólnie dostępne? Dawno, dawno temu, w chwili gdy dopiero startowałam z własnym newsletterem, obiecałam sobie, że dostęp do takich darmowych super materiałów będą miały tylko osoby, które zdecydują się na zapis.

Z mojej strony jest to wielki ukłon w kierunku osób, które postanowiły obdarzyć mnie swoim zaufaniem i być ze mną w bliższym kontakcie. Ja z kolei postanowiłam, że to właśnie tę grupę, czyli grupę moich Subskrybentów, będę traktować wyjątkowo ♥ Raz na jakiś czas dorzucam kolejne darmowe materiały i umieszczam je na super-tajnej stronie z bonusami, do której tylko oni mają dostęp. W chwili obecnej znajduje się tam, aż 7 darmowych bonusów. Jest zatem w czym wybierać :))

wykreślanka wyrazowa
♥ Tak prezentują się wszystkie arkusze finansowych wykreślanek ♥

Aby odebrać wykreślanki

 

P.S. Jestem mega ciekawa Twojej opinii. Koniecznie daj mi znać, czy wykreślanki przypadły Ci do gustu. Czekam na Twój komentarz :)))


⬇ Przeczytaj także:

  1.  „Dlaczego oprocentowanie lokat bankowych jest tak niskie?” ← z tego artykułu dowiesz się, dlaczego Banki obniżyły oprocentowanie trzymanych u siebie depozytów niemalże do zera

  2.  „Dlaczego mieszkania drożeją?”  ← tutaj wskazuję cztery główne powody rosnących cen mieszkań – zarówno na rynku pierwotnym, jak również rynku wtórnym

  3.  „Błędy finansowe kobiet”  ← wpis szczególnie ważny dla płci pięknej! Zobacz, jakich błędów lepiej nie popełniać

Podoba Ci się artykuł? Pokaż go innym 🖤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.