FINANSOWA [R]EWOLUCJA! mój pierwszy e-book jest już w sprzedaży!

No i nadszedł w końcu ten długo wyczekiwany dzień, w którym to oddaję w wasze ręcę swojego pierwszego e-booka! Nazwałam go „FINANSOWA [R]EWOLUCJA: pokonaj przeszkody stojące na drodze do większych oszczędności”. Znajdziecie w nim konkretną dawkę wskazówek dotyczących domowego budżetu i finansów osobistych. Dzielę się w nim z wami nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale również swoimi odkryciami i spostrzeżeniami. Żadnego lania wody! Same konkrety.

 

 

FINANSOWA [R]EWOLUCJA

-o czym piszę w e-booku?-


Jesteście ciekawi co znajdziecie w poszczególnych rozdziałach?

PIENIĄDZE

 ROZDZIAŁ 1 

Każdy z nas ma w głowie pewien zestaw przekonań. I to nie tylko na tematy związane z pieniędzmi, choć w tym rozdziale skupimy się właśnie na nich. Zajmiemy się tymi ograniczającymi i krzywdzącymi przekonaniami, które skutecznie potrafią stopować nasze działania. Przekonacie się na własne oczy, jak często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że w ogóle je w sobie posiadamy. Myślę, że czytając ten rozdział niejednokrotnie stwierdzicie: „hej to chyba o mnie!”. Jednak najważniejsze jest to, że wreszcie dostrzeżecie i wyrzucicie ze swojej głowy szkodliwe przekonania, które nie pozwalają wam zarabiać większych pieniędzy.

 ROZDZIAŁ 2 

Czy wiesz, na co wydajesz swoje pieniądze? To pytanie może wydać Ci się dziwne, ale naprawdę bardzo wiele osób nie ma zielonego pojęcia, gdzie w ciągu ostatniego miesiąca „rozeszły się” posiadane przez nich środki. Co to znaczy, że nam się rozeszły? Czy to nie jest czasami tak, że to my jesteśmy za nie odpowiedzialni i to my wskazujemy im drogę dokąd mają pójść? Ten rozdział naprawdę potrafi otworzyć oczy.

 ROZDZIAŁ 3 

Pracownicy etatowi mogą zwiększyć swoje zarobki na trzy różne sposoby. W tym rozdziale pokażę wam różne możliwości, jednak nie wskażę wam jednej słusznej drogi. Każdy z nas musi znaleźć tę, która będzie mu najbardziej odpowiadać. Jedną z nich jest pójście po podwyżkę do obecnego szefa. Przygotowałam listę argumentów, których lepiej nie używać podczas rozmowy z szefem. Dodatkowo zobaczycie, w jaki sposób możecie dowiedzieć się, jaka jest wasza wartość na rynku pracy.

 

TRUDNOŚCI I PRZESZKODY

 ROZDZIAŁ 4 

Zapytani o to „dlaczego nie mamy jeszcze odłożonych żadnych oszczędności?” z łatwością jesteśmy w stanie wymyślać kolejne wymówki. Mają one za zadanie usprawiedliwić naszą bierność, niewiedzę, brak chęci do działania, lenistwo. Dużo prościej jest wymyślić kolejną wymówkę, niż zacząć działać. Dlatego sięgamy po nie niezwykle chętnie. Tyle tylko, że to droga donikąd. Poznacie, aż 9 popularnych wymówek.

 ROZDZIAŁ 5 

Nie tylko wymówki potrafią stanąć na naszej drodze do posiadania oszczędności. Równie chętnie robią to różnego rodzaju błędy, które zdarza nam się popełniać. W tym rozdziale przyjrzymy się im z bliska. W sumie wypisałam, aż 7 często popełanianych błędów stoją na drodze do oszczędzania. Jeśli napotykacie na trudności w odkładaniu kasy to ten rozdział będzie dla was jak znalazł :))

 ROZDZIAŁ 6 

W tym rozdziale zajmiemy się myślami, które mogą was powstrzymać przed budowaniem oszczędności. Zaraz zobaczycie, dlaczego nie warto brać ich na poważnie, nawet jeśli kiedykolwiek pojawią się w waszych głowach.

e-book finansowa rewolucja spis treści

 ROZDZIAŁ 7 

W poprzednich rozdziałach opisałam wymówki, błędy i myśli, które w skuteczny sposób potrafią nas powstrzymać przed odkładaniem pieniędzy. Jednak to jeszcze nie wszystko. Kredyty konsumpcyjne, pożyczki i długi potrafią zablokować nasze możliwości do budowania oszczędności na długie lata. I to właśnie nimi zajmiemy się w tym rozdziale. Podaję przykładowy scenariusz wpadnięcia w spiralę długów. Zobaczycie, jakie jest moje podejście do brania kredytów, a także dowiecie się, w jakiej sytuacji wzięcie kredytu jest sensownym rozwiązaniem. Dodatkowo poruszam ważny temat zależności pomiędzy zaciągniętymi kredytami z zmianą pracy.

 

FINANSOWE ODKRYCIA

 ROZDZIAŁ 8 

W tym rozdziale opowiem wam, dlaczego posiadanie oszczędności jest dla mnie ważne.

 ROZDZIAŁ 9 

Poniżej, w kilku punktach przedstawiam wam listę moich spostrzeżeń, odkryć i finansowych olśnień. Mam nadzieję, że wiele z nich będzie dla was równie odkrywcze. Chcecie wiedzieć dlaczego życie od wypłaty do wypłaty to kiepski pomysł; jakiego człowieka można nazwać zamożnym; z jakich powodów uważam, że nie muszę mieć wszystkiego, co chce mi zaoferować świat oraz czy kryzys zawsze oznacza stratę – koniecznie zajrzyjcie do tego rozdziału!

 ROZDZIAŁ 10 

Często nie wiemy lub nie potrafimy sobie tego wyobrazić, że można odkładać pieniądze, nie rezygnując przy tym z życia na dotychczasowym poziomie. I o tym jest właśnie ten rozdział. Poznacie popularne strachy związane z oszczędzaniem pieniędzy. Dowiecie się, na czym polega mądre oszczędzanie, a także w jakich sytuacjach zaciskanie pasa ma sens.

 ROZDZIAŁ 11 

Na koniec zostawiłam dla was całkiem pokaźną listę zasad, które pomagają mi zarządzać moim domowym budżetem. Nie są one zbyt skomplikowane, więc łatwo będzie je wam wprowadzić w życie. Jestem przekonana, że będą one dla was pomocne.

 

 

FINANSOWA [R]EWOLUCJA

-czy jesteście na nią gotowi?-


Nie macie pewności czy FINANSOWA [R]EWOLUCJA to coś dla was? Doskonale to rozumiem! Ja też nie lubię kupować kota w worku! Dlatego przygotowałam mini e-book „Jak mieć więcej pieniędzy w portfelu |oszczędzanie bez wyrzeczeń|” i umieściłam w nim, aż trzy darmowe rozdziały e-booka! To pozwoli wam ocenić, czy ta publikacja jest dla was!

żeby pobrać darmowy mini e-book, kliknij w powyższy baner ;))

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 1.  „Triki na oszczędzanie pieniędzy” ← poznaj sprytne triki, które pomagają mi zaoszczędzić pieniądze! Mam ich aż 7!

 2.  „Jak długo musisz pracować na rok życia bez pracy”  ← Zastanawialiście się kiedyś, jak długo musielibyście pracować, aby móc sobie pozwolić na rok życia bez pracy? Ściślej mówiąc: bez zarabiania pieniędzy. Warto to sobie policzyć.

 3.  „Czy ludzie o niskich dochodach to mistrzowie w oszczędzaniu pieniędzy?” W e-booku nie ma miejsca na takie filozoficzne rozkminy, więc wpadam z tym (nie)retorycznym pytaniem na bloga ;))

 

Podoba Ci się artykuł? Pokaż go innym 🖤

2 Replies to “FINANSOWA [R]EWOLUCJA! mój pierwszy e-book jest już w sprzedaży!

  1. Kamil, dziękuję za Twój komentarz i cieszę się, że darmowy fragment e-booka Cię zaciekawił :))
   po pełną wersję zapraszam do sklepu. Wierzę, że przypadnie Ci ona do gustu :))
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *